Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Ixsio

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ixsio

  1. Jedna organizacja przestępcza kontroluję już kokainę.
  2. SantosRP - Nowy serwer roleplay Co możemy zaoferować?: 5000$ na start. EKONOMIA:EASY/MEDIUM Whitelist OFF. Często organizowane konkursy. Organizacje przestępcze. Wiele legalnych prac. Dużo dostępnych napadów. U nas nie doświadczysz P2W. Trzy rodzaje narkotyków Otwarty nabór do LSPD , EMS , LSM. Brak faworyzacji,każdy będzie traktowany tak samo. Wiele pojazdów importowanych, które na bieżąco będą dodawane, również te które zaproponują nam gracze . Niektórych możesz nie znaleźć na innych wyspach Aktywną i wyrozumiałą administrację z profesjonalnym i dojrzałym podejściem do graczy .Dodatkowo w administracji jest średnia wieku 20+. Możliwość składania podań na firmy i organizacje.. Gra na naszym serwerze jest dozwolona od 14 roku życia . [ Wyjątki są możliwe po wcześniejszym kontakcie z administracją.] Jeśli was zainteresowałem zapraszam. Po więcej informacji zapraszamy na serwer Discord. ️ | Dołącz już dziś | ️ Discord : https://discord.gg/ChG83gM Poniżej zostawiam zdjęcia tego co w 10% znajduję się już na serwerze.

Ostatnia aktywność

  1. ogolnie bardzo aktywna społeczność, szybka moderacja na poziomie wiec na tym gta discord znajdziecie dużo na temat gta6 zanim wystartuje, od siebie polecam
  2. Namo odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Obczaj duży napis w pierwszym wątku
  3. witam wszystkich miał ktoś tak że jak kupił 100ml$ i podał swoją nazwę w gta to nie dostał zaproszenia od konta z którego jest sypana kasa kiedyś wszystko mi działa ostatnio zakupilem na nowo i nic się nie dzieje
  4. zmieniają się one szybko raz małe raz duże, jak patrze w niebo ich nie ma a jak patrze na budynki to robią się większe
  5. GTA DISCORD POLSKA - Społeczność GTA VI Serwery GTA VI ROLEPLAY! W naszym świecie Vice City znajdziesz największą polską społeczność graczy, którzy już teraz przygotowują się na premierę GTA VI. Nasz serwer Discord GTA 6 Polska to miejsce, gdzie codziennie toczą się rozmowy o nowinkach, teorii fabuły, serwerach RP i życiu w Vice City. 💬 Przyjazna administracja dba o porządek, wspiera nowych graczy i pomaga w każdej sytuacji. 🎮 Czekają na Ciebie kanały tematyczne, ekipy roleplay, ogłoszenia serwerów i aktualności prosto od fanów Rockstar Games. 🗺️ Na stronie gtadiscord.pl znajdziesz przewodniki, poradniki oraz społeczność gotową na premierę GTA 6 Online. Nie bądź tylko widzem – dołącz do gry, znajdź ekipę i buduj Vice City z nami! 🌴 gtadiscord.pl i już jesteś w świecie GTA 6!

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.