Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

awitiofficial

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

GTA Online

 • Social Club
  AWITI11122
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

awitiofficial's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputacja

 1. 🌟CO OFERUJE SERWER ClimateRP [WL-OFF] 🌟START SERWERA 22.10.21 GODZ. 17:00 🌟STAŁE 64 SLOTY PRZY STAŁEJ LICZBIE GRACZY! MIŁĄ ORAZ DOSWIADCZONĄ ADMISTRACJE KTÓRA ZAWSZE STARA SIĘ POMÓC PRZY STAŁEJ LICZBIE WL_ON 🌟W KRÓTCE STRONA INTERNETOWA 🌟MIŁA ATMOSFERA NA SERWERZE ORAZ DISCORDZIE 🌟DOBRA OPTYMALIZACJA 🌟 POZIOM EKOMOMI MEDIUM W KRÓCE HARD 🌟 WYSOKI POZIOM ROLEPLAY 🌟ANITCHEA 🌟 SYSTEM ZABEZPIECZENIA PRZED CZITERAMI 🌟CUSTUMOWE UBRANKA 🌟 ZAAWANSOWANE SKRYPTY 🌟 DUŻO IMPORTOWANYCH BRYK 🌟DUŻY WYBÓR POSTACI 🌟POSZUKUJEMY: 🌟STAŁYCH GRACZY 🌟DO FRAKCJI EMS 🌟SASP 🌟 LSCM 🌟TAXI 🌟SĘDZIA,ADWOKAT 🌟BIZMESMENÓW 🌟ORGANIZACJI PRZESTĘPCZYCH 🌟 SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DISCORDA ORAZ NA SERWER ORAZ ŻYCZMY MIŁYCH PRZEŻYĆ I NIE ZAPOMNIANYCH CHWIL NA ClimateRP BO DLA NAS LICZY SIE DOBRE RP NIE SŁABE ️️ 🌟ZAPRASZAMY NA DISCORDA:https://discord.gg/wFXf7Rsu🌟🌟
 2. CO OFERUJE SERWER MANTI RP ? STAŁE 32 SLOTY OCZYWIŚCIE ROZBUDOWY DO 64 SLOTÓW PRZY STAŁEJ LICZBIE GRACZY! MIŁĄ ORAZ DOSWIADCZONĄ ADMISTRACJE KTÓRA ZAWSZE STARA SIĘ POMÓC ?SERWER NA DOMNIE :mantirp.pl W KRÓTCE STRONA INTERNETOWA MIŁA ATMOSFERA NA SERWERZE ORAZ DISCORDZIE ?‍?DOBRA OPTYMALIZACJA POZIOM EKOMOMI MEDIUM W KRÓCE HARD NA START 15000 $ WYSOKI POZIOM ROLEPLAY ANITCHEAT SYSTEM ZABEZPIECZENIA PRZED CZITERAMI CUSTUMOWE UBRANKA ZAAWANSOWANE SKRYPTY DUŻO IMPORTOWANYCH BRYK DUŻY WYBÓR POSTACI POSZUKUJEMY: STAŁYCH GRACZY DO FRAKCJI EMS SASP LSCM ? TAXI SĘDZIA,ADWOKAT BIZMESMENÓW ORGANIZACJI PRZESTĘPCZYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DISCORDA ORAZ NA SERWER ORAZ ŻYCZMY MIŁYCH PRZEŻYĆ I NIE ZAPOMNIANYCH CHWIL NA MANTI RP BO DLA NAS LICZY SIE DOBRE RP NIE SŁABE ️️ ZAPRASZAMY NA DISCORDA:https://discord.gg/tRvVVMrj
 • Ostatnia aktywność

  1. 0

   Poszukiwany Deweloper

  2. 0

   [Reklama] EstateRP

  3. 2388

   Wspólne granie GTA Online na PC

  4. 2

   [WL OFF] City Of Stars RP

  5. 0

   Kupię wl

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online