Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

MaxelGamesYT

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  MaxelGamesYT

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MaxelGamesYT

  ps3 Mod menu na ps3

  @Cruzzer potrzebny jest jalibrake?
 2. MaxelGamesYT

  ps3 Napady na ps3

  Ok dzięki. A jak najszybciej zarobić na ten najlepszy apartament za 500000$? I czy do niego jeszcze da się jakieś dodatki dodać żeby był droższy?
 3. MaxelGamesYT

  ps3 Napady na ps3

  A gdzie sie je odpala?
 4. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6745151607 odpali gta?
 5. MaxelGamesYT

  ps3 Napady na ps3

  Szukam osób które mają czas aby zrobić wszystkie napady na ps3. I przygotowania też. PS. Od którego lvl można samemu startować napady?
 6. MaxelGamesYT

  Szukam kogoś do pogrania na ps3

  MaxelTEAM Ale dziś nie mogę grać.
 7. MaxelGamesYT

  Szukam kogoś do pogrania na ps3

  Spoko. Niema z kim robić napadów.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×