Skocz do zawartości

k4rol

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  yes
 1. @modoc będę musiał sobie kopiować plik zapisu gry i usuwać ten folder.
 2. @modoc Właśnie mam 8,1 Kupiłem orginalną grę i chyba muszę ją oddać.
 3. Pomóżcie bo nie mam już pojęcia co się dzieje. Nie było mapki i dokumentów. Tak jak kolega pisał usunąłem /Rockstar Games/ z dokumentów. na drugi dzień znów wrócił ten sam problem. Wszystko zniknęło, nie ma zapisu gry. Za każdym razem trzeba usuwać ten folder by pograć. Proszę, pomóżcie
 4. Mistrzu, a wiesz może czemu jak włączam grę to chyba jest od tego online długo się t włącza i nie da się wyłą czyć, jedynie grę. Dopiero jak zmieniłem na tryb faularny po jakimś czasie mogę dopiero to wyłączyć i przejść do tego trybu. Wiesz co mogę zrobić ?
 5. 64 bity x64 8,00 GB Ram Intel core i3-3220 @ 3,3 GHZ Nazwa systemu operacyjnego Microsoft Windows 8.1 Wersja 6.3.9600 Kompilacja 9600 Dodatkowy opis systemu operacyjnego Niedostępne Producent systemu operacyjnego Microsoft Corporation Nazwa systemu PC Producent systemu INTEL_ Model systemu DB75EN__ Typ systemu x64-based PC Jednostka magazynowa systemu To be filled by O.E.M. Procesor Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30GHz, 3300 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 4 Wersja/data systemu BIOS Intel Corp. ENB7510H.86A.0026.2012.0329.1439, 2012-03-29 Wersja SMBIOS 2.7 Wersja kontrolera osadzonego 255.255 Tryb systemu BIOS Starsza wersja Producent płyty głównej Intel Corporation Model płyty głównej Niedostępne Nazwa płyty głównej Płyta główna Rola platformy Komputer stacjonarny Stan bezpiecznego rozruchu Nieobsługiwane Konfiguracja PCR7 Powiązanie nie jest możliwe Katalog systemu Windows C:\Windows Katalog systemowy C:\Windows\system32 Urządzenie rozruchowe \Device\HarddiskVolume1 Ustawienia regionalne Polska Warstwa abstrakcji sprzętu Wersja = "6.3.9600.17196" Nazwa użytkownika PC\User Strefa czasowa Środkowoeuropejski czas stand. Zainstalowana pamięć fizyczna (RAM) 8,00 GB Całkowita pamięć fizyczna 7,95 GB Dostępna pamięć fizyczna 6,75 GB Całkowity rozmiar pamięci wirtualnej 9,20 GB Dostępna pamięć wirtualna 7,86 GB Obszar pliku stronicowania 1,25 GB Plik stronicowania C:\pagefile.sys Hyper-V — rozszerzenia trybu monitorowania maszyny wirtualnej Tak Hyper-V — rozszerzenia translacji adresów drugiego poziomu Tak Hyper-V — wirtualizacja włączona w oprogramowaniu układowym Tak Hyper-V — zapobieganie wykonywaniu danych Tak Karta graficzna Geforce GTX660 płyta główna opis Intel DB75EN
 6. Chodzi Ci o parametry. Koło 17 wyślę bo jestem teraz w robocie
 7. A powiedz mi co zrobić by gra się z początku szybko uruchamiała bo to online mnie denerwuje. Jakieś 30 in to zajmuje.
 8. Witam Mam mały problem. Mianowicie, nie mam mini mapki która zawsze była w lewym dolnym rogu i nie mam też napisów. Jeszcze problem dotyczy zmiany sterowania. Po zmianie w ustawieniach, po zmianie ich klawisze ustawione nie działają. Proszę o pomoc ponieważ odinstalowałem gre i ponownie zainstalowałem. Nie wiem gdzie tkwi błąd. W ustawieniach jest wszystko dobrze, nie zmieniałem ich, tak jak były tak są. Po prostu na samym początku gra długo się uruchamiała, lecz później zmieniłem na tryb fabularny nie online, by ominąć początkowe wyświetlenia. Proszę o pomoc

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum