Skocz do zawartości

Farcik

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

  • Dni zwycięstwa

    1

Farcik wygrał w dniu 18 sierpnia 2020

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2 Neutralna

1 obserwujący

GTA Online

Ostatnio na profilu byli

257 wyświetleń profilu
  1. 🏝️ WL OFF 🔥 64 Sloty 💵 Ekonomia MEDIUM ❤️ Administracja 16+ 💪 Aktywna i pomocna administracja 🌏 Mapa Los Santos 💻 Wysoka optymalizacja 🤝 Możliwość wspólpracy 🚑 🚓 🔧 Frakcje - : EMS, LSPD, LSCM 🏠 Ciekawe i ładne interiory 🏎️ Wiele importów 👕 👀 🕺 Customowe - Ubrania, fryzury, animacje. 💊 Cztery rodzaje narkotyków 👷‍♂️ Wiele legalnych prac 🔫 Na naszej wyspie można napadać na: Jubilera, sklep, Bank mały, Bank główny i więcej przyszłości. 🏭 ⚔️ Możliwość składania podań na firmy i organizacje. 🖥️ Autorskie skrypty 🎁 Częste eventy z nagrodami ✔️ Wejdź zobacz sam .... jeżeli Ci się spodoba może z nami zostaniesz... ❤️ A to wszystko na BlazeRP: Strona: http://blazerp.pl/ Discord: https://discord.gg/zk9TrEq

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum