Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Farcik

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Farcik wygrał w dniu 18 sierpnia 2020

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2 Neutralna

1 obserwujący

GTA Online

Ostatnio na profilu byli

378 wyświetleń profilu
 1. 🏝️ WL OFF 🔥 64 Sloty 💵 Ekonomia MEDIUM ❤️ Administracja 16+ 💪 Aktywna i pomocna administracja 🌏 Mapa Los Santos 💻 Wysoka optymalizacja 🤝 Możliwość wspólpracy 🚑 🚓 🔧 Frakcje - : EMS, LSPD, LSCM 🏠 Ciekawe i ładne interiory 🏎️ Wiele importów 👕 👀 🕺 Customowe - Ubrania, fryzury, animacje. 💊 Cztery rodzaje narkotyków 👷‍♂️ Wiele legalnych prac 🔫 Na naszej wyspie można napadać na: Jubilera, sklep, Bank mały, Bank główny i więcej przyszłości. 🏭 ⚔️ Możliwość składania podań na firmy i organizacje. 🖥️ Autorskie skrypty 🎁 Częste eventy z nagrodami ✔️ Wejdź zobacz sam .... jeżeli Ci się spodoba może z nami zostaniesz... ❤️ A to wszystko na BlazeRP: Strona: http://blazerp.pl/ Discord: https://discord.gg/zk9TrEq
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online