Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

xDawcio1322

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

1 obserwujący

O xDawcio1322

GTA Online

 • Social Club
  xDawcio1322PL
 1. pecet Mody do GTA Online Authority

  duża jest szansa na bana jeśli będę się "dobrze zachowywał"?
 2. Sprzedam Menyoo

  Działa sprawdzone ;p
 3. pecet Kasa na online

  Mogę Ci sprzedać Menyoo jak chcesz
 4. Sprzedam Menyoo

  Tak działa jest wersja,która działa na 1.35 (Los Santos External Tool v0.6 Alpha) 33 user(s) using Menyoo online jak 33 osoby tego używa to raczej działa ;p
 5. Sprzedam Menyoo

  Sprzedam Menyoo za skiny do csgo(o wartości +/- 10$) lub dlc Scandinavia i Going East do Euro Truck Simulator 2 bez samej gry. Kontakt pw
 6. Sprzedam MENYOO

  Sprzedam Menyoo za skiny do CSGO.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×