Skocz do zawartości

Anonimowyy

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Anonimowy.
 • Platforma
  PC
 1. Witam, chciałbym zaprosić was wszystkich na nowo powstały serwer RolePlay na Polskiej scenie FiveM. Aktualnie jako iż serwer dopiero startuje, jesteśmy w trakcie rekrutowania osób do frakcji, stanowiska szefowskie we frakcjach są dalej wolne, więc jeżeli chcesz zostać szefem lspd,ems,taxi, udaj się na nasz serwer discord i złóż podanie na odpowiednim kanale. Ostatni ChangeLog: + Optymalizacja Doorlocka. + Zmiana domyślnego klawisza dla drzwi na E. + Przy niektórych teleportach postać będzie się ustawiać prawidłowo do wyjścia. ( Nie wszędzie jeszcze zdefninowany prawidłowy obrót postaci ) + Zablokowano możliwość chowania pojazdu jeśli nie jest się kierowcą. + Powiększono garderoby w mieszkaniach. + Naprawiony został telefon. ( Już teraz nie ma problemów z odbieraniem i dzwonieniem ) + Markery grup przestępczych zostały zmienione na inne. ( Są teraz lekko większe i mniej bugujące się. ) + Naprawiony został tablet EMS. + Poprawiony został tekst w szafce LSPD, przy zakładaniu torby. Discord Serwer: https://discord.gg/VKnP4gX Strona internetowa: https://mrucznikrp.pl

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum