Skocz do zawartości

LegacyRP

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  LegacyR[
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cześć, Wraz z ogarniętą ekipą znajomych tworzę projekt o nazwie Legacy RP. Jeżeli nie słyszałeś/aś o tym wcześniej jest to sieć serwerów międzynarodowych od amerykańskiego twórcy, który zapewnia zaplecze skryptowe i opiekę nad serwerem. Serwer jest w gotowości wystartować w każdym momencie, naszym zadaniem priorytetowym na teraz jest stworzenie community oraz kolektywu ludzi chcących grać przyzwoite RP w przyzwoitych warunkach. Na chwilę obecną na naszym discordzie zgromadziliśmy 250 osób, bazując na doświadczeniu innych community chcielibyśmy ogłosić przy 300 nasz pierwszy CM podczas którego przybliżymy wszystkim nieco rąbka tajemnicy czym różni się ten serwer od innych polskich (a różni drastycznie). Co jest innego w tym serwerze niż w większości polskich opcji na rynku? -Niesamowita optymalizacja i framework sprawiający, że nawet na najgorszym komputerze można wyciągać bardzo satysfakcjonujące FPS i płynność rozgrywki. -Zaplecze skryptowe rozwinięte na najwyższym poziomie (coś na podobieństwo Nopixela) -Gwarancja ciągłości współpracy z twórcą serwera, nie ma możliwości by serwer z dnia na dzień został wyłączony bez powodu. -System okradania domów -System przechwytu transportu pieniędzy -System kradzieży konkretynych samochodów lokalnych z konkretną tablicą rejestracyjną i dostarczania ich do handlarza -Unikalny system otrzymywania obrażeń (zostaniesz potrącony w prawe udo to otrzymasz informację odnośnie uszkodzenia prawego uda) -SASP podzielony na Los Santos Police Department na terenie miasta oraz Sheriff Office w hrabstwie Blaine County oraz Paletobay. -Unikalne skrypty EMS oraz jednostka Los Santos Fire Department -Nowy system sprzedaży narkotyków uzależiony od dzielnicy w której sprzedajemy -Unikalny system pracy mechanika LSCM -Unikalny system Car Dealer'a -Rozbudowany system firm (w momencie założenia firmy możemy wykupić osiedla na terenie całego San Andreas i wynajmować je graczom, pasywny dochód) Mógłbym tutaj wymieniać w superlatywach przez parę godzin co jest w tym serwerze tak wyjątkowego, że jest to miejsce warte do grania, ale podsumuję to krótko. Serwer jest gotowy do wystartowania w KAŻDEJ CHWILI, jest to już gotowa platforma do użytkowania. Pozostała kwestia zgromadzenia ludzi, pierwszego community meetingu no i napisania pierwszej strony historii nowej odsłony Legacy RP. Jeżeli Cię to zainteresowało to zapraszam na nasz discord: https://discord.gg/AXgBy9R

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum