Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

hak3

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O hak3

GTA Online

 • Social Club
  hak3__
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  czy jak kupilbym teraz zalozmy money lobby to moglbym go uzyc nie koniecznie dzis tylko kiedy indziej?
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo jest możliwosc pogadnia z tobą przez ts bo widze ze wszyscy piszą tu na forum i sie bajzel robi , codziennie są money lobby o tych 3 godzinach podanych wyzej ? (17,19,22) czy poprostu wbijam o ktorej chce (gdy juz zaplace) i hajs sie sypie?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×