Skocz do zawartości

SteelRP

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez SteelRP

  1. Joł siemano, KapitanHomik z tej strony, Discord Menager świeżo powstającego serwera RP SteelRP. Zamiast mówić co oferujemy powiem co mamy: - Po pierwsze, oryginalne skrypty, których nie znajdziecie nigdzie indziej. - Oryginalne ubrania, frakcyjne pojazdy i prace. - Mnóstwo pomysłów na rozwój. - Czasu dla naszych ukochanych graczy. - Przede wszystkim administrację, stawiającą przede wszystkim na komfort WSZYSTKICH graczy, z racji tego, że serwer powstał z nienawiści do faworyzacji i nieustannych niedogodnień. - Otwartą rekrutację na gangi, LSPD, EMS, LSC (szczególnie do zarządu, kto pierwszy ten lepszy moi drodzy). - Serwer jeszcze nie wystartował co daje wam ogromne szanse i możliwości dobrego startu i bardzo dynamicznego, bezkolizyjnego rozwoju A to wszystko tylko po dołączeniu na serwer discord! https://discord.gg/uAxWGwjx4M

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum