Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

SteelRP

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna
  1. Joł siemano, KapitanHomik z tej strony, Discord Menager świeżo powstającego serwera RP SteelRP. Zamiast mówić co oferujemy powiem co mamy: - Po pierwsze, oryginalne skrypty, których nie znajdziecie nigdzie indziej. - Oryginalne ubrania, frakcyjne pojazdy i prace. - Mnóstwo pomysłów na rozwój. - Czasu dla naszych ukochanych graczy. - Przede wszystkim administrację, stawiającą przede wszystkim na komfort WSZYSTKICH graczy, z racji tego, że serwer powstał z nienawiści do faworyzacji i nieustannych niedogodnień. - Otwartą rekrutację na gangi, LSPD, EMS, LSC (szczególnie do zarządu, kto pierwszy ten lepszy moi drodzy). - Serwer jeszcze nie wystartował co daje wam ogromne szanse i możliwości dobrego startu i bardzo dynamicznego, bezkolizyjnego rozwoju A to wszystko tylko po dołączeniu na serwer discord! https://discord.gg/uAxWGwjx4M
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online