Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Stalowy_Rado

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Stalowy_Rado
 1. Stalowy_Rado

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Nie dałoby się może bardziej jakiegoś porządku w money lobby wprowadzić? 3-ci dzień się próbuję wbijać o różnych porach, ciężko coś uzbierać bo co chwila mnie ktoś wykopuje z sesji niezależnie od tego czy się wbiłem jako 5-ty, 6-sty czy 7-my. Potem dochodzą jacyś kolesie, robi się więcej niż 13 osób i dziwnym trafem zawsze to mnie ktoś wygłosowuje. Od razu mówię, że regulamin czytałem, żadnej wsi tam nie robię, jak się wbijam 14-sty to wychodzę.
 2. Stalowy_Rado

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Prośba o info czy doleciał mój paypal i czy lobby startuje dzisiaj o 17. dzięki
 3. Stalowy_Rado

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  no ok, 7 czy 10, jeden stolec dla mnie, nie o długość bana mi chodzi ale czy nadal jest bezpiecznie i czy jest jakieś ryzyko że jakiegokolwiek dostanę? nigdy nie korzystałem z żadnych modów, menu itp. tam jakieś duplikaty aut drogowych kiedyś tłukłem i razy byłem w jakimś darmowym money lobby gdzie ktoś jakimiś drobnymi sypnął i nic więcej
 4. Stalowy_Rado

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Hej, cały czas opcja z money lobby działa i jest bezpieczna? W sensie - czy nie banują? Zastanawiam się właśnie czy nie skorzystać ale nie jestem pewny, mam akurat parę wolnych dni żeby sobie potłuc online i jakbym dostał 7 dniowego bana to byłaby wielka rozpacz...

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×