Skocz do zawartości

RDR2RP

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  FrankSinatra
 • Platforma
  PC
 1. Strona RDR2RP.pl miała nam początkowo posłużyć do utworzenia serwisu skupionego wokół trybu rozgrywki roleplay w grze Red Dead Redemption 2. O ile założenie projektu nadal idzie w dobrym kierunku, postanowiliśmy nie marnować miejsca na jednej z najbardziej odwiedzanych domen dotyczących wcześniej wspomnianej gry. Od teraz umożliwiamy wam wykorzystanie jednego z modułów, który przygotowaliśmy jako część naszego serwisu. Dajemy wam możliwość zareklamowania swojego własnego serwera RDR2 o tematyce roleplay i umieszczenia go w naszym katalogu serwerów. Nasza domena posiada bardzo dobre pozycjonowanie i w dużym stopniu odwiedzana jest przez użytkowników, którzy wpisują ją bezpośrednio w przeglądarce, celem znalezienia godnego do gry serwera roleplay w świecie RDR2. Szkoda marnować taki potencjał szczególnie zważywszy na fakt, iż dużo graczy szuka dziś solidnych serwerów roleplay. Nasz katalog umożliwia dodanie informacji takich jak logo serwera, nazwa, ilość slotów, wymóg zdania whitelisty oraz odnośnik do strony www i zaproszenie na serwer discord. Istnieje również możliwość dodania dodatkowej strony dla reklamy po stronie naszego serwisu, wraz z opisem, screenshotami czy innymi materiałami promocyjnymi jakie zażyczy sobie użytkownik. Nasz katalog serwerów zawiera ściśle zaimplementowane pozycjonowanie w wyszukiwarce google, dodając adres strony swojego serwera w naszym katalogu, automatycznie umacniasz pozycjonowanie strony swojego serwera w wyszukiwarce google. Zapraszamy na stronę: https://rdr2rp.pl/

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum