Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

donmikib

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez donmikib

  1. ┏━━━━━━━━━━━━┓ ☆KrainaRP☆ ┗━━━━━━━━━━━━┛ Chcielibyśmy zaprosić was na serwer na którym naprawdę możecie poczuć klimat prawdziwego życia Jeżeli chcecie zobaczyć dlaczego to zapraszamy na serwer a nie pożałujecie! Co oferujemy? [🎇] Doświadczona Administracja [🎇] [🧭] Dobra Optymalizacja (stałe 64 FPS) [🧭] [🏷] Dużo ciekawych skryptów/interiorów [🏷] [📖] WL-OFF [📖] [🎉] Ciekawe Eventy [🎉] [🔫] Możliwość posiadania joba organizacji [🔫] **Discord:** https://discord.gg/M4AcDkZC8Z
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online