Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

BadMotherF

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

BadMotherF wygrał w dniu 10 września

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  BadMotherF_cker

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. BadMotherF

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Powiem tak: Jak macie zamiar wydawać 5€ na ML to lepiej sobie odpuście i dołóżcie do LevelUp za 10€ ...a najlepiej odłóżcie sobie kasę i przeznaczcie na mod menu. W razie bana będziecie mieli pretensje tylko do siebie 😉 Naprawdę. Zrobicie donejt Namo, a jak Money Lobby z "gwarącjiom" na 100 baniek będzie mocno oblężone to będziecie się mogli pocałować w dupę. ML to loteria. Mi raz poszło wszystko gładko, kolejnym razem Namo nie wyrabiał z podażą, sesja pękała w szwach, uzbierałem ledwo 10% sumy. Powtarzam lepiej zainwestować w LevelUP lub w moda. Będziecie sobie pluli w brodę jak pójdziecie w kierunku ML. MoneyLobby jest pozornie tańsze - wydasz kasę i może będziesz miał 100 baniek, a może nie. Wkońcu tak na prawdę niczego od Namo nie kupujesz - robisz jedynie donejt, czyli prezent, a on może się ewentualnie odwdzięczy. 😉 Pozdro.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum