Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

RocketRP

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez RocketRP

 1. RocketRP to serwer stworzony przede wszystkim aby sprawiać frajdę graczom!🚀 Kto nie chciałby zostać groźnym gangsterem lub policjantem, stojącym na czele porządku w mieście ?👮‍♂️👮‍♀️ U nas to możliwe ,bądź tylko kim zechcesz! 😁 Co nas odróżnia od innych serwerów? Uważnie słuchamy naszych graczy. Uważamy że właśnie gracze powinni decydować o serwerze ponieważ to właśnie oni tworzą wspaniałą społeczność naszej wyspy. Co znajdziecie na wyspie RocketRP?🏝 >Wyjątkowe prace ‍👷‍♀️👷‍♂️ - Potrzebujesz szybko kasy, ale chcesz obejść się bez zbędnych zobowiązań? Na naszej wyspie to nic trudnego! W urzędzie pracy czeka na ciebie wiele ofert, wystarczy że wybierzesz jedną z interesujących cię prac i gotowe. >Wiele importowanych pojazdów 🚗 -Zadbaliśmy o to aby każdy mógł kupić samochód swoich marzeń. Przecież, kto nie marzy o przejażdżce mustangiem o zachodzie słońca?. >Wspaniałą społeczność 👩 - Wspaniała społeczność do której ty i twoi przyjaciele możecie dołączyć oraz tworzyć ją razem z nami! >Bardzo dobrą optymalizację 😄 - Zmyślą o graczach ze słabszym sprzętem komputerowym, jednym z naszych głównych celów była znakomita optymalizacja, aby każdy gracz mógł grać bez lagów i na równym poziomie z innymi. >Dynamiczne sloty. 🌊 - Zapewnia odciążenie zasobów serwera, co minimalizuje lagi >Jesteśmy otwarci na propozycję 💲💹 - Masz pomysł na biznes? Nie ma problemu! Napisz do nas a na pewno przegadamy sprawę! Więcej informacji znajdziesz na naszym serwerze Discord https://discord.com/invite/jrxbm7TqT5 Lub na naszej stronie internetowej http://rocketplay.pl🖥 Do zobaczenia na RocketRP🚀. Odleć z nami !
 2. RocketRP 🚀to serwer stworzony przede wszystkim aby sprawiać frajdę graczom!

  Kto nie chciałby zostać groźnym gangsterem lub policjantem, stojącym na czele porządku w mieście ?👮‍♂️👮‍♀️

  U nas to możliwe ,bądź tylko kim zechcesz! 😉

  Co nas odróżnia od innych serwerów? Uważnie słuchamy naszych graczy. Uważamy że właśnie gracze powinni decydować o serwerze ponieważ to właśnie oni tworzą wspaniałą społeczność naszej wyspy.

  Co znajdziecie na wyspie RocketRP?🏝

  >Wyjątkowe prace ‍👷‍♂️

  - Potrzebujesz szybko kasy, ale chcesz obejść się bez zbędnych zobowiązań? Na naszej wyspie to nic trudnego! W urzędzie pracy czeka na ciebie wiele ofert, wystarczy że wybierzesz jedną z interesujących cię prac i gotowe.

  >Wiele importowanych pojazdów 🚗

  -Zadbaliśmy o to aby każdy mógł kupić samochód swoich marzeń. Przecież,kto nie marzy o przejażdżce mustangiem o zachodzie słońca?.

  >Wspaniałą społeczność 👩👨‍🦰

  - Wspaniała społeczność do której ty i twoi przyjaciele możecie dołączyć oraz tworzyć ją razem z nami!

  >Bardzo dobrą optymalizację 😙

  - Zmyślą o graczach ze słabszym sprzętem komputerowym, jednym z naszych głównych celów była znakomita optymalizacja, aby każdy gracz mógł grać bez lagów i na równym poziomie z innymi.

  >Dynamiczne sloty. 🌊

  - Zapewnia odciążenie zasobów serwera,co minimalizuje lagi

  >Jesteśmy otwarci na propozycję🤗😎

  - Masz pomysł na biznes? Nie ma problemu! Napisz do nas a na pewno przegadamy sprawę!💲💹

   

  Więcej informacji znajdziesz na naszym serwerze Discord https://discord.gg/jrxbm7TqT5

  Lub na naszej stronie internetowej http://rocketplay.pl🖥

   

  Do zobaczenia na RocketRP.🚀 Odleć z nami ! 

   

   

  obraz_2021-03-28_005746.png

 3. RocketRP🚀to serwer stworzony przede wszystkim aby sprawiać frajdę graczom! Kto nie chciałby zostać groźnym gangsterem lub policjantem, stojącym na czele porządku w mieście ? U nas to możliwe ,bądź tylko kim zechcesz! 😀🥳 Co nas odróżnia od innych serwerów? Uważnie słuchamy naszych graczy. Uważamy że właśnie gracze powinni decydować o serwerze ponieważ to właśnie oni tworzą wspaniałą społeczność naszej wyspy.😁🤗 Co znajdziecie na wyspie RocketRP? >Wyjątkowe prace 👷‍ - Potrzebujesz szybko kasy, ale chcesz obejść się bez zbędnych zobowiązań? Na naszej wyspie to nic trudnego! W urzędzie pracy czeka na ciebie wiele ofert, wystarczy że wybierzesz jedną z interesujących cię prac i gotowe.👨‍🍳 >Wiele importowanych pojazdów 🚗 -Zadbaliśmy o to aby każdy mógł kupić samochód swoich marzeń. Przecież,kto nie marzy o przejażdżce mustangiem o zachodzie słońca?.😎🔆 >Wspaniałą społeczność 🧑👩 - Wspaniała społeczność do której ty i twoi przyjaciele możecie dołączyć oraz tworzyć ją razem z nami!👬 >Bardzo dobrą optymalizację - Zmyślą o graczach ze słabszym sprzętem komputerowym, jednym z naszych głównych celów była znakomita optymalizacja, aby każdy gracz mógł grać bez lagów i na równym poziomie z innymi.🤙 >Dynamiczne sloty. - Zapewnia odciążenie zasobów serwera,co minimalizuje lagi👌 >Jesteśmy otwarci na propozycję - Masz pomysł na biznes? Nie ma problemu! Napisz do nas a na pewno przegadamy sprawę!🤝📝 Do zobaczenia na RocketRP. Odleć z nami !🚀
 • Ostatnia aktywność

  1. 0

   Serwer RP tekstowy

  2. 0

   MorskieRP - WL/OFF

  3. 0

   Problem z napadem z bazy

  4. 0

   [PL][WL-OFF] - Wyspa EVIL.RP

  5. 0

   RiseRebels Role Play

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online