Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

L3GRYS

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  L3GRYS

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. L3GRYS

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No bo to około 22 zł a nie 20zł. Przynajmniej mi tyle policzyło
 2. L3GRYS

  pecet Cargo Plane

  Cargo Plane z tego co wiem nie da sie zdobyc w Online. Jest w pewnej misji w kampanii i chyba tyle. Popros czitera to ci zespawnuje
 3. L3GRYS

  Zmiana płci

  Pamiętam że jak robiłem własną postać to 1 raz można było jej zmieniać wygląd ale płci raczej nie
 4. L3GRYS

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To żeś dojebał XDD Jak chodzi o te sesje to tak jak pytałem sie na stronie 76 będą planowo dziś o 17, 19 i 22
 5. L3GRYS

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Super. To czekam na zaproszenie i jeszcze jedno pytanko (napisałem je w donejcie ale spytam i tu): Napisane jest " Zalecamy abyś po zebraniu GTA$ 250 000 000 opuścił sesję i usunął ze znajomych konto sypiące hajs. " Czyli jak o 18 usunę to konto ze znajomych to dostanę zaproszenie jeszcze raz przed 19? Czy nie usuwać do czasu trwania tej ostatniej sesji o 23?
 6. L3GRYS

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wysłałem donejta. Teraz czekam na zaproszenie... Swoją drogą dziś będą te 3 sesje od 17:00, 19:00 i 22:00?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum