Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Czst

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Czst1312

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czst

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tym że cały proces trwa krócej gdy rzucasz torbą po powiedzmy 70k$ (nie pamiętam dokładnie) a reklamówką z 2.5k$? W 20 minut byłeś w stanie zdobyć wymagany próg do wyjścia z lobby a teraz nie wiem jak to się ma ale no znacznie dłużej.
 2. Czst

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wybacz że nadszarpnąłem Twoje ego, wydaje mi się że zadałem normalne pytanie w porównaniu do tych z którymi musisz się użerać na ponad 300 stronach. Nie miałem złych zamiarów
 3. Czst

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Co do spraw "formalności" etc nie mam pytań. Nadal na lobby odbywa się rzucanie workami czy reklamówkami po 2.5k$?
 4. Czst

  pecet brak odpowiedzi przy edycji postaci

  Z pewnością Cię oszukało, rockstar tylko czeka na takich jak Ty żeby Cię oszukać.... A tak na serio, na to się może składać wiele czynników. Ja na przykład musiałem formata zrobić żeby mi Online działało. Podaj parametry laptopa.
 5. Czst

  pecet Wspólna gra na PC [18+]

  Masz tu gdzieś pod moim avatarem mojego SC, chętnie pogram.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum