Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Czst

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Czst

GTA Online

 • Social Club
  Czst1312
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tym że cały proces trwa krócej gdy rzucasz torbą po powiedzmy 70k$ (nie pamiętam dokładnie) a reklamówką z 2.5k$? W 20 minut byłeś w stanie zdobyć wymagany próg do wyjścia z lobby a teraz nie wiem jak to się ma ale no znacznie dłużej.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wybacz że nadszarpnąłem Twoje ego, wydaje mi się że zadałem normalne pytanie w porównaniu do tych z którymi musisz się użerać na ponad 300 stronach. Nie miałem złych zamiarów
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Co do spraw "formalności" etc nie mam pytań. Nadal na lobby odbywa się rzucanie workami czy reklamówkami po 2.5k$?
 4. pecet brak odpowiedzi przy edycji postaci

  Z pewnością Cię oszukało, rockstar tylko czeka na takich jak Ty żeby Cię oszukać.... A tak na serio, na to się może składać wiele czynników. Ja na przykład musiałem formata zrobić żeby mi Online działało. Podaj parametry laptopa.
 5. pecet Wspólna gra na PC [18+]

  Masz tu gdzieś pod moim avatarem mojego SC, chętnie pogram.
 6. SERIA GTA PRAWDA CZY FAŁSZ

  Za oprawe graficzną i wizualną daje mocne.... 2/10? Weź się za to poważnie albo sobie odpuść bo to jest tak słabe że przykro mi że nabiłem Ci wyświetlenie

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×