Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Ipeterooo

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Ipeterooo

  1. - 𝑺𝒘𝒆𝒆𝒕𝑹𝑷 - 『 』Nazwa Serwera: 𝑺𝒘𝒆𝒆𝒕𝑹𝑷 『 』Ilość Slotów: 64 『 』Tryb Gry: RolePlay 『 』WhiteList: nie 『 』Ekonomia: Easy 『 』Na start: 5 000 000 mln 『 』Frakcje bez Wl Wszystkie informacje odnośnie serwera znajdziecie na naszym serwerze discord! Szukamy 『 』 LSPD zarząd 『 』EMS zarząd 『 』LSCM zarząd 『 』Administracji OFERUJEMY: 『 』Rozbudowany serwer pod względem realizmu skryptów. 『 』Interiory i nie tylko! 『 』Aktywną administracja! 『 』Rozbudowana paczka serwerowa + Dobra optymalizacja! 『 』Rozbudowane frakcje, podstawowe biznesy, organizacje. 『 』Rozbudowane napady na bank. 『 』Narkotyki, alkohol, papierosy itp. 『 』Customowe ubrania i inne dodatki! 『 』Wiele ciekawych dodatków które umilą ci rozgrywkę na naszym serwerze! 『 』Częste eventy, licytacje ! 『 』Dołącz do nas już teraz i przekonaj się, a obiecujemy że zostaniesz z nami na dłużej! 『 』 Jeśli ktoś chce spróbować własnych sił na naszym serwerze zapraszamy! 『 』 Discord: https://discord.gg/vjSCwRJ6ds
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online