Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

jackw-79

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jackw-79

GTA Online

 • Social Club
  Kosimazaki
 1. xbox 360 GTA V bez ludzi na ulicach

  ściągnałem ale otwarty świat to co innego niż jada po torze, lesie czy boisku, ale dzięki za pomoc.
 2. xbox 360 GTA V bez ludzi na ulicach

  Młody chce grać, a ja nie chcę żeby rozjeżdzał ludzi na ulicach. On tylko chce jeździć furą wszędzie gdzie się da, xbox nie jest podłączony do netu, więć ban mnie nie przeraża.
 3. Czy ktos wie jak zrobic puste ulice w GTA5 ? Chodzi o to zeby nie bylo ludzi na ulicach?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×