Skocz do zawartości

Wezyrekk

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wezyrekk

GTA Online

 • Social Club
  Wezyrekk
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jest napisane, ze mogę zapłacić psc za 20zl. Robie ten donate wpisuje 4.5e zaznaczam: Czy chcesz wesprzeć namopsx i zgadzasz sie na poniesienie dodatkowych oplat. i w podsumowaniu do zapłaty jest 5.81e a jeśli tego nie zaznacze jest normalnie 4.5e wiec nie wystarczy mi psc za 20
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tylko, ze jak to zaznaczę to kosztuje wtedy 24zl ;v a pisało ze wystarczy psc za 20.
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam takie cos: Czy chce wesprzeć namopsx i zgadzam sie na poniesienie dodatkowych oplat. zaznaczyc to? z tym kosztuje 5.81 a bez tego 4.5

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×