Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Wezyrekk

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Wezyrekk
 1. Wezyrekk

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Dzięki ziomeczku Widać ze wystarczy użyć kultury i wszystko można zrobić, a nie jak niektórzy co z ryjem wychodzą od razu ;))))
 2. Wezyrekk

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Dlaczego nie mam juz sary w snajomych jak nazbierałem tylko 55mln
 3. Wezyrekk

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No to niezle Dodanie znajomego spowodowało przekroczenie limitu znajomych sara.gtaforum.pl ;c
 4. Wezyrekk

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ja też nie mam pretensji w sumie też chce się dowiedzieć ;v
 5. Wezyrekk

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ja kupiłem kolo 13 30 i nadal nie dostałem ;v a niby w kilkanaście minut
 6. Wezyrekk

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jest napisane, ze mogę zapłacić psc za 20zl. Robie ten donate wpisuje 4.5e zaznaczam: Czy chcesz wesprzeć namopsx i zgadzasz sie na poniesienie dodatkowych oplat. i w podsumowaniu do zapłaty jest 5.81e a jeśli tego nie zaznacze jest normalnie 4.5e wiec nie wystarczy mi psc za 20
 7. Wezyrekk

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tylko, ze jak to zaznaczę to kosztuje wtedy 24zl ;v a pisało ze wystarczy psc za 20.
 8. Wezyrekk

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam takie cos: Czy chce wesprzeć namopsx i zgadzam sie na poniesienie dodatkowych oplat. zaznaczyc to? z tym kosztuje 5.81 a bez tego 4.5

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum