Skocz do zawartości

hubcioxl

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  VividBody
 1. Dziękuje że mi pan to wyjaśnił, przepraszam że zmarnowałem panu czas ale może jak ktoś nie będzie wiedział to może sobie tym pomóc
 2. Przeczytał tą jebaną pierwszą stronę i wnioskuje ,że mogłem dołączyć tylko wczoraj. A jak coś się nie zgadza to proszę mi wyjaśnić bo mam raka downa
 3. Pytałem się czy jak wczoraj wpłaciłem tobie kasę to musiałem wczoraj w tym dniu w gta 5 być na sesji
 4. Namo czy do tej sesji trzeba było dołączyć od razu?Czy można było poczekać jak ktoś nie miał czasu?
 5. Nie wiem kurwa ale mogłem przeglądać sobie przeglądarke a nie mogłem wejść do tej sesji
 6. Czy jak kupiłem to wczoraj ni nie mogłem przyjąć zaproszenia do sesji jakiś błąd wystąpił to straciłem te 30 zł czy mogę np dziś wejść na sesje. Bo miałem jakieś dziwne problemy z internetem.
 7. Dobra wysłane i ile mam czekać na zaproszenie i tak pytanie czy muszę akurat dzisiaj to zebrać?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum