Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

hubcioxl

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  VividBody
 1. hubcioxl

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dziękuje że mi pan to wyjaśnił, przepraszam że zmarnowałem panu czas ale może jak ktoś nie będzie wiedział to może sobie tym pomóc
 2. hubcioxl

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Przeczytał tą jebaną pierwszą stronę i wnioskuje ,że mogłem dołączyć tylko wczoraj. A jak coś się nie zgadza to proszę mi wyjaśnić bo mam raka downa
 3. hubcioxl

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Pytałem się czy jak wczoraj wpłaciłem tobie kasę to musiałem wczoraj w tym dniu w gta 5 być na sesji
 4. hubcioxl

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo czy do tej sesji trzeba było dołączyć od razu?Czy można było poczekać jak ktoś nie miał czasu?
 5. hubcioxl

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Nie wiem kurwa ale mogłem przeglądać sobie przeglądarke a nie mogłem wejść do tej sesji
 6. hubcioxl

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czy jak kupiłem to wczoraj ni nie mogłem przyjąć zaproszenia do sesji jakiś błąd wystąpił to straciłem te 30 zł czy mogę np dziś wejść na sesje. Bo miałem jakieś dziwne problemy z internetem.
 7. hubcioxl

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobra wysłane i ile mam czekać na zaproszenie i tak pytanie czy muszę akurat dzisiaj to zebrać?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum