Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Lukasz1737

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Lukasz2737
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lukasz1737

  oferuję Level Up GTA Online

  @Namo jest możliwość odblokowania samych modyfikacji bez Kasy i RP?
 2. Lukasz1737

  Karty Shark GTA Online

  Ale 200 mln normalnie za pakiet? + 200 zł za przyspieszenie realizacji?
 3. Lukasz1737

  Karty Shark GTA Online

  Zgadza się, zakupiłem ale czekam już prawie drugi dzień na realizację. Ja jednak poczekam na to co do tej pory zamówiłem. Ewentualnie mógłbym dopłacić coś za wykonanie tego szybciej @Namo jest możliwość dopłacenia czegoś za wykonanie zamówienia szybciej?
 4. Lukasz1737

  Karty Shark GTA Online

  10 mln za 300 zł? Może 200 zł?
 5. Lukasz1737

  Karty Shark GTA Online

  Zazdroszczę, to jest już moje drugie modowanie. Pierwsze dostałem po 3 dniach a teraz nawet Namo nie odczytał mojej wiadomości z danymi do konta sprzed 24h
 6. Lukasz1737

  Karty Shark GTA Online

  Na Level UP trzeba czekać kilka dni. Aż zachce się Namo modować konta. A sharki mam od razu do tej pory nawet nie odczytał mojej wiadomości z wczoraj z danymi do modowania
 7. Lukasz1737

  Karty Shark GTA Online

  Mam problem z zakupem kart Shark. Gdy wchodzę w sklep i chce kupić jakąkolwiek karte Shark po kliknięciu zamów nie chce mnie przenieść na finalizacje transakcji ze steam a gdy chcialbym kupić pakiet to wszyzstko działa. Prosze o pomoc
 8. Lukasz1737

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Po prostu bot jest offline i nie mozna dolaczyc do sesji
 9. Lukasz1737

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam pytanie. Można sobie wejść o dowolnej porze na money lobby i dokończyć zbieranie?
 10. Lukasz1737

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Gdyby była możliwość płatnosci sms to chętnie, mógłbym zapłacić 2x więcej

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum