Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

tbadoo

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dokładnie tak robiłem, tylko się zastanawiałem czy to normalne i każdy tak ma czy coś u mnie nie tak.
 2. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Miał ktoś tak, że przez całą sesję wyskakiwał komunikat o tym, że operacja się nie powiodła z powodu dużej ilości transakcji (czy coś w ten deseń)? Poza tym wszystko ok było i też mogę polecić. No i nie biegać a najlepiej się nie ruszać po tym jak znajdziecie się na tym polu golfowym. Ja dałem ciała za pierwszym razem.
 3. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czy mogę dołączyć czy mam jeszcze raz zapłacić?
 4. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No ok, czyli nie wykorzystałem dzisiaj to przepada. Spoko, zapłacę w piątek drugi raz.
 5. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Akurat to nie była najważniejsza część wypowiedzi, pytałem o coś.
 6. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Pytam bo ja kończę pracę o 20 więc nie ma szans żebym dołączył w normalnych godzinach. Dopiero od piątku mam wolne. Tylko czy w tym przypadku mam wywalić ze znajomych osobę która mnie zaprosiła do sesji i w piątek z automatu dostanę zaproszenie czy muszę się jakoś przypominać?
 7. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  To jeszcze raz. Powiedziałem że się postaram pomimo mojego niedojebania nie spieprzyć tego. Pytanie brzmi - dostanę ponowne zaproszenie czy nie.
 8. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zapłaciłem za tzw sypanie kasy, wyszło jak wyszło.Pytam czy zostanę ponownie zaproszony do sesji. Już mi wytłumaczyłeś co zrobiłem źle więc postaram się tego ponownie nie zchrzanić.
 9. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Posłuchaj, poziomu tej rozmowy nie będę komentował bo to nie ma sensu. Zrobiłem błąd i wytłumaczyłem jak to u mnie wyglądało. Pytam co teraz.
 10. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Kurcze mówię że nic nie widziałem, nie wiem czy gra ma opóźnienia czy co - mówię co widziałem ze swojego punktu widzenia. Może rzeczywiście coś przeoczyłem. Teraz dostałem nowe zaproszenie do sesji, ale jak je klikam to dostaję komunikat że zostałem wywalony z tej sesji.
 11. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  uściślając podszedłem w miejsce gdzie widziałem jak się sypie kasa bo nade mną nic się nie działo przynajmniej mówię jak to wygląda z mojego punktu widzenia i jak u mnie gra wygląda, nie moja wina przynajmniej tak myslę, a że sesja się sypie to co ja mam poradzić. Poza tym tu nie są same dzieci więc proszę trochę kultury a nie od cymbałów.
 12. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  nie widziałem czatu, nie wiedziałem że nie wolno stać koło innego użytkownika, co teraz?
 13. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  no i ładnie, stanąłem pod sypiącą się kasą i po kilku sekundach zostałem wyrzucony z sesji
 14. tbadoo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  tak, właśnie dostałem i zaproszenie do znajomych i czekam na zaproszenie do sesji prywatnej

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum