Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Vesti

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ProVesti
 1. Vesti

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobra... najwyżej nie będziesz miał 20 złotych ode mnie.
 2. Vesti

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Koniec w końcu odpowiesz mi na to pierwsze pytanie? Czy dalej będziesz mnie wyśmiewał pod publikę...
 3. Vesti

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Co w tym jest głupiego? Po prostu nie jest objaśnione w głównym opisie, a w komentarzach nie mogę dostać sensownej odpowiedzi...
 4. Vesti

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Przynajmniej będzie to legalne. Odpowiedz z sensem na moje pytania.
 5. Vesti

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czegoś tu nie rozumiem. Jeśli mam 2 godziny sypania gotówki to mogę tą drugą godzinę np za miesiąc wykorzystać, czy muszę dołączyć do drugiego terminu sypania. Jak mogę kiedy chce, to z kąd sypiący wie że chcę dołączyć (skoro mam go usunąć ze znajomych)?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×