Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

DEWOREEK

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez DEWOREEK

  1. - 𝓜𝓸𝓻𝓼𝓴𝓲𝓮𝓡𝓟 - 『 』Nazwa Serwera: MORSKIERP 『』Ilość Slotów: 64 『 』Tryb Gry: RolePlay 『 』WhiteList: Troche Tak Troche Nie 『 』Ekonomia: medium 『 』Na start: 250K 『 』Rozbudowany serwer 『 』Dobra administracja! 『 』optymalizacja! 『 』Rozbudowane frakcje, podstawowe biznesy, organizacje. 『 』Narkotyki, alkohol, papierosy itp. 『 』Customowe ubrania i inne dodatki! 『 』Wiele ciekawych dodatków . 『 : 』eventy, licytacje ! 『 』Dołącz do nas już teraz i przekonaj się. 『 』 Discord: https://discord.gg/GG9BZRpPJv
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online