Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Reni

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Reni_REX

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Reni

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo ile chcialbys za full staty i wszystko w LSC?
 2. Reni

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Przepraszam, wysłałem donejta z nickiem ReniCzaki, to moje stare konto. Prosze zebyscie wyslali mi zaproszenie na konto Reni_REX.
 3. Reni

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo ile chcialbys za samo 50mln/100mln na koncie w banku?
 4. Reni

  Tryb offline w social club?

  Niewazne, juz znalazlem co mozna zrobic.
 5. Czy jest jakis sposob, zeby moi znajomi na Social Club nie widzieli ze jestem online lub/i zeby nie mogli dolaczyc do mojej sesji w GTA Online?
 6. Reni

  oferuję Level Up GTA Online

  Czy jeśli zakupiłbym 75 lvl+ 100mln mając już 51 lvl to będę miał 126lvl czy dobije mi tylko do 75lvl?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum