Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

miszczu1211

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna
 1. miszczu1211

  pecet Ekipa na PC (do wszystkiego)

  Ok dzięki to jak coś to się w GTA zgadamy i ci podam ts jak będę grał
 2. miszczu1211

  pecet Ekipa na PC (do wszystkiego)

  pejek. Grasz w tą sobotę? Bo jednego ziomka nie będzie ale spróbujemy załatwić jednego z klasy a jeśli nie to Ci wcześniej dam znać.
 3. miszczu1211

  pecet Ekipa na PC (do wszystkiego)

  Jeśli coś to prawdopodobnie jeśli nam przy okazji nic nie wypadnie to robimy napady w tą sobotę. Najwyżej się zgadamy na social jak dodasz to podam Ci ts Shiizaku.
 4. miszczu1211

  pecet Ekipa na PC (do wszystkiego)

  Sorry źle popatrzyłem. Mój nick w GTA to miszczu121 bez tej ostatniej 1. Sorry za kłopot.
 5. miszczu1211

  pecet Ekipa na PC (do wszystkiego)

  Witaj! Mam na imię Paweł. Mam dwóch ziomków z którymi chcieliśmy robić napady ale brakuje nam akurat jednej osoby. Jeśli jesteś chętny to pisz do mnie na e-mail: pawel.si[email protected] lub po prostu dodaj w GTA nick taki sam, a ja Ci powiem resztę. Mamy po 16 lat co najmniej i ts.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×