Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

blatos

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O blatos

 1. pecet Szukam ekipy

  Heja, mam 13 lat i chciałbym zorganizować ekipę do napadów eksportu lub importu samochodów itp. Wymagania: Teamspeak 3 Nie być toxic Mieć sprawne mikro Kiedy mnie dodacie na sc ja wam dam link do ts i hasło. https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/blatos72
 2. pecet Szukam ekipy do gry

  Heja, Mam 13 lat, Mikrofon nie jest z najwyższej półki ale dobrze powinno się gadać :), Zaczynam narazie na PC bo dopiero co z transferowałem moją postać z ps3 na pc LVL 81 Ale wiem o co chodzi, jak grać itp.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×