Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

gregorYT

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  gregoreeq
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

837 wyświetleń profilu
 1. gregorYT

  pecet Cheaty PC

  To prawda. Dlatego np. Namo używa bypassa, który uniemożliwia R* wgląd w transakcje dokonywane za pomocą cheatów na twoim koncie. Bez tego skryptu szansa na dostanie bana byłaby o wiele większa.
 2. gregorYT

  pecet Cheaty PC

  Poniekąd tak, ale to nie zmienia faktu, że Elusive jest banable. D3sk1ng podobnie. To jest loteria i odpowiednie posługiwanie się haxami niewiele da. Modowanie w online nie jest już takie proste i tanie jak np. rok temu.
 3. gregorYT

  pecet Cheaty PC

  @Cruzzer Tak, ale niektóre są bardziej, a niektóre mniej...
 4. gregorYT

  pecet Cheaty PC

  Elusive jest banable
 5. gregorYT

  pecet Kupie cheaty!

  @Szef Tyle to ja też wiem.
 6. gregorYT

  oferuję Level Up GTA Online

  Polecam LevelUp u Namo! Korzystam już trzeci raz i nigdy się nie zawiodłem. Moja ocena: 10/10
 7. gregorYT

  pecet Kupie cheaty!

  @Szef To wcale nie znaczy, że nie możesz dostać bana.
 8. gregorYT

  pecet Pytanie mod do GTA online

  Jordans to płatny ban w kwestii modowania. W d3sk1ng opcje recovery aktualnie nie działają. Elusive dobre i bezpieczne. Niestety taka prawda. @Dawid1209 Jeżeli chcesz zmodować swoje konto tylko raz to idź na Level Up, a jak planujesz dodawać sobie hajs itp. co jakiś czas to możesz kupić https://elusivegta.com/index.php
 9. gregorYT

  pecet Pytanie mod do GTA online

  Lepej nie ryzykuj. Jeśli chcesz zachować swoje konto po modowaniu $ i RP, albo żeby R* nie zabrał Ci tego po update 1.41 to ogarnij płatne mod menu. A najlepiej to idź na Level Up u Namo. Wtedy będziesz miał bezpieczny hajs i rp i pewność, że R* go nie zabierz po aktualizacji.
 10. gregorYT

  pecet Pytanie mod do GTA online

  Każdy hax jest inny. Jeden może ci upierdolić konto odrazu. Drugi po tygodniu, a inny wogóle. To jest loteria i nie można być pewnym. Wiem to ze swojego doświadczenia i znajomości ch*jowego anty-cheata R*.
 11. gregorYT

  pecet Pytanie mod do GTA online

  Z głową się używa, kiedy kupujesz dobre haxy i masz pewność, że ich twórcy będą je rozwijać. Gdyby użytkownicy płatnych haxów dostawali za nie bany to developerzy mieliby przesrane, bo wielu domagałoby się zwrotu hajsu z licencję. Bezpłatne cheaty mogą w każdej chwili stać się wykrywalne, a ty nawet się o tym nie dowiesz... Nie tylko trzeba umieć się odpalać, ale i wiedzieć czym można to robić bezpiecznie.
 12. gregorYT

  pecet Pytanie mod do GTA online

  Darmowych nie używaj bo często mają przestarzałe metody. Łatwo dostać bana.
 13. gregorYT

  pecet Pytanie mod do GTA online

  Nie wszystkie haxy nadają się do modowania. Ja Luuxa bym nie używał, ale to jest moja opinia na temat tego menu. Menyoo kiedyś było potrzebne jeśli chciałeś pozbyć się konta. To taki Epsilon w starej odsłonie.. :-)
 14. gregorYT

  pecet Pytanie mod do GTA online

  Rok temu by to przeszło, ale teraz R* zmienił swoją postawę w temacie banów i nie można wpłynąć na ich decyzję.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum