Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Sango_Fox

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sango_Fox

  1. nie ale już kupiłem wejście na money lobby już po raz drugi i nic. sobie to tam już mogę odpuścić ale oni nie mają kasy na gta
  2. a zaprosisz w końcu Matteo_PlayYT i ZimowyLisu73853 bo czekają już od 16:30 a w ciąż nie zostali zaproszeni do lobby
  3. Money lobby będzie teraz czy został przełożony ?
  4. ja to zawsze chciałem mieć niewykrywalnego haxa na spawnowanie sobie Cargo Plane na online, ale niestety 3 konta i na każdym ban za próbę.
  5. cholerne patche zawszę coś z nimi nie tak. Z jednej strony jakieś nowości, ale z drugiej kłopot dla modów
  6. wczoraj był mój kuzyn i dostał więc chyba tak
  7. zapłacone
  8. Live.Cannibalism dobrze napisałem ?
  9. Ani trochę
  10. to podaj nick ja zapłace
  11. a chcesz być na tym o 23 ?
  12. oni niestety już musieli kończyć bo jutro na 2:00 samolot mają ;/
  13. jak by co to mam potwierdzenia zakupu wejściówki dla mnie i obu kuzynów
  14. Ahh czekałem z kuzynami na lobby o 22 i $%#%. Ale jeżeli nie byli dzisiaj to jutro zostaną zaproszenie co nie ?
  15. Sango_Fox odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    W takim razie proszę aby moje zamówienie zostało przełożone na sobotę. Żeby było wiadomo która to oferta... w nazwie z rockstar wpisane jest sebastianst1997 a e-mail zwrotny [email protected]
  16. Sango_Fox odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Zdążyłem nabić tylko do 7lvl.
  17. Sango_Fox odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Witam. Przed chwilą wysłałem doneta aby zmodowano mi konto. Lecz zapomniałem nabić sobie 12 lvl. Czy nie będzie to problemem ?
  18. Sango_Fox odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Poprosić Rocksar Support o odbanowanie albo o odłączenie obecnego konta GTA od konta Steam, aby można było połączyć nowo zakupione konto.
  19. Sango_Fox odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Trudno. Muszę czekać aż support z rockstara zajmie się moim banem. Kupiłbym nowe konto, ale obecne jest połączone z moim steamem, i ma dużą wartość mentalną dla mnie
  20. Sango_Fox odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    A macie może jakąś ofertę odbanowania konta (moje zostało zbanowane na zawsze a support po napisaniu mi że się tym zajmą [2 miesiące temu] od tamtej pory nie mam żadnej odpowiedzi) ? Jeżeli tak ile by mnie wyszło cenowo odbanowanie wraz z LVL UP za 40 Euro ?

Ostatnia aktywność

  1. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    Drodzy Gracze, W związku z trwającymi pracami nad serwerem jesteśmy zmuszeni przesunąć datę jego premiery na 08.07.2026. Chcemy dopracować wszystkie elementy, aby zapewnić Wam jak najlepszą jakość rozgrywki i sprawić, że gra na naszym serwerze RolePlay będzie czystą przyjemnością. Zależy nam na tym, aby każdy z Was dobrze się u nas bawił i został z nami na długi czas. Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wsparcie. Jesteśmy przekonani, że dodatkowy czas pozwoli nam oddać w Wasze ręce serwer, który spełni Wasze oczekiwania. Do zobaczenia 08.07.2026! ❤️
  2. Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
  3. Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
  4. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Ogłoszenia
    o kandydaturę proszę się kierować na discordzie nick: Harvii
  5. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.