Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

AdrianPL250

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

1 obserwujący

O AdrianPL250

GTA Online

 • Social Club
  AdrianPL250
 1. pecet Sebosky na fejsie

  Dobrze mówisz
 2. pecet Sebosky na fejsie

  Ty juz sie tym X-splitem kurwa nie wybraniaj bo kazdy cię jebał na sesji. Weż kurwa umyj te tłuste włosy kurwa i przy okazji pojdz do fryzjera. Chyba ze cie nie stac to ci donate moge dac
 3. pecet Sebosky na fejsie

  Powiedział ten co "Ora" codziennie. Też nie wiesz co to oranie bo SDKT Cię jechało jak chciało :-) Temu uciekłeś na PC a ekipa na PS4 się rozpadła.
 4. pecet Sebosky na fejsie

  No niezłe oranie. To my dostajemy ? Niezłe serio :-) Jebie cie coś chyba.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×