Pietrx

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pietrx

GTA Online

 • Social Club
  xxx
 • Ekipa
  XNXX
 1. sprzedam

  Witam. Mam na sprzedaż d3sk1ng menu w wersji premium za 50zł. Aktualnie przyjmuję tylko PayPal. Kupiłem 2 konta dla siebie i kumpla. A ten się wycofał... Więc konto nieużywane ani razu. Nie daję swojego konta discord. Otrzymujesz dane do konta d3sk1ng i możesz dane dowolnie zmieniać. Przy każdej aktualizacji wysyłam link do pobierania na PW na discord w przeciągu kilku minut. Dodam, że mod ma opcję zdalnego dawania RP. Wszystkich chętnych zapraszam na PW. Pozdrawiam.
 2. kupię

  To 140.
 3. kupię

  170zł za zmodowane lub czyste.
 4. 3 konta zmodowałem 4 dni temu i nadal nie ma bana.
 5. Ceny już wzrosły. Ogólnie powiem tak. Trzeba mieć naprawdę farta by mieć cały czas konto. Nie wiem od kiedy, ale teraz nawet przy niezweryfikowanym adresie e-mail właściciel dostaje powiadomienie o zmianie adresu i link do odzyskania konta. Tym oto sposobem odzyskali moje 2 niezweryfikowane i jedno zweryfikowane. Teraz śmigam od tygodnia na zweryfikowanym i nie zmieniałem danych. Konto śmiga aż miło. Ale wg mnie już lepiej kupić ruski klucz za 70zł i masz pewność co do konta, bo własne.
 6. sprzedam

  Po lekko ponad dwóch tygodniach udało się dostać konto zastępcze.
 7. force elite.
 8. Ja tam używam innego mod menu i powiem, że miodzio. Money stealh i recovery niewykrywalne. A jak tu będzie? To ci tego nie powiem bo nie wiem.
 9. sprzedam

  Ale należy wykazać się dużo cierpliwością. Ja domagam się swego od 2 maja i nadal nie podał mi nowych passów. Tak, że nie pozdrawiam.
 10. Pozdrawiam tych co tego używają. Ostatnio była fala banów. Jednymi z poszkodowanych właśnie byli użytkownicy d3sk1ng menu. Z tego co się orientuję to były od razu bany bo gra wykrywała/wykrywa pliki menu w folderze z grą. Ostatnio na angielskim forum się właśnie z nich śmieli.
 11. sprzedam

  Nie wiem jak to wcześniej było. Ale teraz nawet przy niezweryfikowanym właściciel otrzymuje adres e-mail. Więc jeden klik i ma dalej swoje konto. Więc aktualnie najlepszy zysk to grać na tych danych lub trafić na niegrającą osobę.
 12. sprzedam

  To że jest totolotek to wiem. Z tym, że odzyskali konto to ok. Ale żeby dawać niepoprawne dane? Równie dobrze ją mogę odpalić taki sklep i napisać, że sprzedaję konta a tak naprawdę randomowe literki i cyferki zawierające @ i jedną kropkę.
 13. sprzedam

  Opowiem osobistą krótką historię. Kupiłem 2 konta. Jedno w czarodziejski sposób zostało odzyskane po niecałych 30 min, drugie nie działało. Wystawiłem negatywny komentarz i nagle kontakt poprzez Skype ruszył. Po wymianie zdań doszliśmy, że jak zmienię opinię na pozytywną to da mi nowe konto. To ok. Zmieniam, wysyłam mu potwierdzenie i od środy brak kontaktu.... Oba unverified za $4.5.
 14. pecet

  Chciałbym tylko zaznaczyć, że tylko cierpliwi zostaną wynagrodzeni i dobrze doinformowani. Na pewno nie może to polegać na tym, że widzisz temat w necie dotyczący danego haxa i już go używasz. Wczoraj była aktualizacja anty-cheata w GTAO. Dodali wykrywanie niemożliwych akcji w krótkim czasie. (Z dupy nagle 120lv z 30, duża ilość gotówki, stealch monet, odblokowywanie stat etc...) Wszelkie aktualizacje trzeba na bieżąco śledzić i wykorzystywać w najsłabszym do wykrycia momencie.
 15. kupię

  Życzę powodzenia. Ruskie klucze już droższe są. Takie konto z Olx właściciel w każdej chwili może odzyskać. Ja osobiście mam kilka kluczy GTA. A w cenę wliczone jest samo GTA i modowanie konta.