Skocz do zawartości

KMBak

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No szukałem, gdzie launcher pliki pobiera. Nie zrobił tego do folderu gry, nie zrobił tego do plików gry w folderze użytkownika, to musiał być temp. :-) Prawie 25 lat pracy i zabawy na PeCetach trochę doświadczenia daje. ;-)
 2. Dobra, zrobiłem. Problem polega na tym, że w trakcie updajtu ściąga się plik social_cośtam.exe. On jest w folderze TEMP ustawionym dla systemu (ja sobie go ustawiłem na C), ale większość z Was znajdzie to w plikach użytkownika. I launcher zamiast odpalić instalkę po pobraniu to się wiesza. Ja uruchomiłem ją ręcznie i wszystko śmiga. GTA się odpala. Niestety po prawidłowej instalacji plik jest usuwany, więc nie mogę dokładnie sprawdzić nazwy...
 3. Ale czy miałeś ten objaw, o którym mówię ja? To dotyczy dzisiejszej aktualizacji gry. Chciałbym wyraźnie odseparować czyjś zafajdany system od od faktycznego problemy z grą. Więc skupmy się na tych ludziach, którzy napotkali problem z dzisiejszą aktualizacją. I jeśli mają Windows 10 - to w jakiej wersji. W tym celu należy wpisać w "lupce" winver. Ostatnia wersja to 1703 (czyli tzw. Creators Update).
 4. Gość postawił dziś system z najnowszej instalki. Ale sory nawet gdyby to coś miało pomóc to nie jest rozwiązanie.
 5. I właśnie na tym GTA V się wysypuje. na oficjalnym forum właśnie gość założył wątek, że na czystym systemie ma ten sam problem co ja.
 6. Bez żartów. Wszystkie gry chodzą. Komp zadbany. Wczoraj działało a dziś updajt nie przechodzi. Rock Shit i Ubishit to tacy świetni developerzy...
 7. No niestety. Spróbowałem kilka razy i tyłek zbity... To ewidentnie lanczer coś daje ciała. Nie da się gry włączyć nawet z pominięciem tej łatki. Totalny fuckup.
 8. To gruby update (godzina aktualizacji) - nie chce go wyrzucać... Ponadto już wyczyszczone poprzednie wersje systemu. Wczoraj GTA V działało bez problemu... Kurcze... Hmm, że co? :-)
 9. Dziś po aktualizacji - niecałe 70 MB launcher się wysypuje... Próbowałem różnych rozwiązań nic nie pomaga... Nie wiem czy to może mieć związek z najnowszą wersją Windows 10 (Creators Update). Już widziałem w sieci ktoś ma ten sam problem - też bez rozwiązania...

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum