Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Hekson

Użytkownik
 • Zawartość

  203
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  6

Wszystko napisane przez Hekson

 1. Hekson

  Arena Wojny w GTA Online

  Juz widze jak haxy na damagu zabijaja jakims laserem 😂
 2. Siemka Mam mały problem z GTA V po ponownej instalacji po formacie systemu cały czas mam wczytywanie dysk C ma użycie 100% jak przez menadżer zadań wyłączę Launcher to od jest normalne użycie dysku. Próbowałem wszystkiego ale nic nie pomaga może jakieś pomysły ? Wolał bym uniknąć znów formatu. Dodam że inne gry instalują się i działają normalnie ten problem jest tylko z GTA....
 3. Hekson

  pecet Garaz w maze banku. pytanie

  Dobre Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 4. Hekson

  pecet Garaz w maze banku. pytanie

  CruzzerHax.exe Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 5. Może to będzie jakieś ostatnie DLC lub może będzie ich coraz mniej chuj wie
 6. Może spacjami wydłużają i w czerwcu będzie dlc. Ona chyba będzie ostatnia.
 7. Hekson

  Nowe DLC GTA Online

  Mi się podoba ☺ fajnie napisane pozdro!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum