Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

StusuPL

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O StusuPL

GTA Online

 • Social Club
  StusuPL
 1. ps4 Ludzie do gry!

  Chętnie dołączę. Mój nick to StusuPL
 2. ps4 Ludzie do ekipy, napady - ps4.

  Chętnie dołączę. Mój nick to StusuPL
 3. ps4 Ekipa do napadów

  Chętnie dołączę. Mój nick to StusuPL
 4. Poszukuję ludzi do gry GTA 5 PS4

  Chętnie się dołączę. Mój nick to StusuPL
 5. Cześć, Szukam ludzi (raczej 18+, sam mam 24 lata) z którymi będę mógł przechodzić napady i ogólnie dobrze się bawić . Grywam głównie w weekendy i wieczorami. Aktualny poziom w grze 51. Do zobaczenia w grze.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×