Skocz do zawartości

VeN0m

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-2 Słaba

GTA Online

 • Social Club
  Majkej86

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Social Club: Majkej86, z checia pogram, tez cierpie na brak ogarnietych ludzi
 2. Nick Social Club: Majkej86 Wiek... wiecej niz wiekszosc Mam ten sam problem, w GTA mam wszystko poza ogarnietymi ludzmi.
 3. Operacja trwała 6h, pacjent żyje, ma się dobrze, hajsy się zgadzają. Polecam Dzięki @Namo
 4. @Namo Ty się minąłeś z powołaniem, powinieneś byś pedagogiem w szkole, albo chociaż polonistą. Sądzę, że duża część użytkowników tego forum, nauczy się dzięki Tobie czytać ze zrozumieniem. Ja mam uprawnienia pedagogiczne, ale Tobie do pięt nie dorastam. Twoje metody np. "Czytaj do skutku" są niepodważalnie najlepsze
 5. @Namo Czy mimo wychodzącej dzisiaj aktualizacji, jesteś w stanie ogarnąć dla mnie "promocyjną kasę"?
 6. Powiedz mi @Namo kiedy najlepiej wysłać donejta i podać Ci dane, żeby to się odbyło bez zbędnego czekania. Mowa tu o "promocyjnej kasie".
 7. Już 2 razy byłem na money lobby, coś tam jeszcze zostało... no chyba, że czegoś nie kumam. Powinienem się spieszyć przed DLC? Jakieś ograniczenia odnośnie Money Lobby będą?
 8. A dlaczego do jutra mam uzbierać? Przecież nie ma ograniczenia czasowego? Jest napisane 24/7??
 9. @Chmielu czemu uważasz, że jestem w dupie? @Namo a jest opcja żebym zrobił drugiego donejta za piątaka na Level Up? Ale zależy mi tylko na doładowaniu gotówki, bez podnoszenia levelu.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum