Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

VeN0m

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-2 Słaba

GTA Online

 • Social Club
  Majkej86

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. VeN0m

  Szukam ludzi do gry

  Rowniez pogram Social Club: Majkej86
 2. VeN0m

  pecet Szukam ekipy aktywnej

  Social Club: Majkej86, z checia pogram, tez cierpie na brak ogarnietych ludzi
 3. VeN0m

  Szukam ogarniających graczy

  Social Club: Majkej86
 4. VeN0m

  pecet Szukam ludzi do gry

  Nick Social Club: Majkej86 Wiek... wiecej niz wiekszosc Mam ten sam problem, w GTA mam wszystko poza ogarnietymi ludzmi.
 5. VeN0m

  oferuję Level Up GTA Online

  Operacja trwała 6h, pacjent żyje, ma się dobrze, hajsy się zgadzają. Polecam Dzięki @Namo
 6. VeN0m

  oferuję Level Up GTA Online

  @Namo Ty się minąłeś z powołaniem, powinieneś byś pedagogiem w szkole, albo chociaż polonistą. Sądzę, że duża część użytkowników tego forum, nauczy się dzięki Tobie czytać ze zrozumieniem. Ja mam uprawnienia pedagogiczne, ale Tobie do pięt nie dorastam. Twoje metody np. "Czytaj do skutku" są niepodważalnie najlepsze
 7. VeN0m

  oferuję Level Up GTA Online

  @Namo Czy mimo wychodzącej dzisiaj aktualizacji, jesteś w stanie ogarnąć dla mnie "promocyjną kasę"?
 8. VeN0m

  oferuję Level Up GTA Online

  Powiedz mi @Namo kiedy najlepiej wysłać donejta i podać Ci dane, żeby to się odbyło bez zbędnego czekania. Mowa tu o "promocyjnej kasie".
 9. VeN0m

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Już 2 razy byłem na money lobby, coś tam jeszcze zostało... no chyba, że czegoś nie kumam. Powinienem się spieszyć przed DLC? Jakieś ograniczenia odnośnie Money Lobby będą?
 10. VeN0m

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  A dlaczego do jutra mam uzbierać? Przecież nie ma ograniczenia czasowego? Jest napisane 24/7??
 11. VeN0m

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Chmielu czemu uważasz, że jestem w dupie? @Namo a jest opcja żebym zrobił drugiego donejta za piątaka na Level Up? Ale zależy mi tylko na doładowaniu gotówki, bez podnoszenia levelu.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum