Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Happy

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  RabbiT_RS
 1. Happy

  ps4 Szukam graczy

  @qurski dodalem a skoro grałeś wcześniej to ranga już takiego znaczenia nie ma
 2. Happy

  ps4 Szukam graczy

  Wiem że traci ale jeśli by się udało zdobyć "geniusza zbrodni" a na to liczę to mogę wyłożyć wpisowe
 3. Happy

  ps4 Szukam graczy

  Szukam graczy do ekpiy i do Geniusza Zbrodni Znudziło mnie samotne granie i granie z losowymi graczami dla tego zakładam ten temat z myślą o znalezieniu kilku graczy. Moim głównym celem jest założenie ekipy z którą będzie można zorganizować napady , import-export czy kluby motocyklowe Założyłem w tym celu ekipę: Link do SC Ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/the_another_reality Wymagania do Ekipy: nie mam wymagań szukam po prostu ludzi którzy chętnie zagrają i którym znudziło się granie solo Wymagania do Geniusza Zbrodni: *ranga: 60 wzwyż *sprawny hs *czas który będzie potrzebny *kultura osobista *wiek nie ma znaczenia byle byś myślał Oferuje: *25% $$$ za wszystkie rozegrane akcje Moje dane: nick PSN - RabbiT-RS Link SC Profil - https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/rabbit_rs W razie pytań jestem do dyspozycji

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×