Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Skrzydlak96

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Head----Hunter
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Skrzydlak96

  oferuję Level Up GTA Online

  Szybko, tanio i bezstresowo. Poleca.
 2. Skrzydlak96

  pecet Niepełnosprawni w GTA Online

  Cóż... Słuchawki- Inżynierowie dźwięku zadbali o pełne oddanie otoczenia miasta i nie tylko. Ekran- 27 cali i wysoka jasność. Interfejs- Powiększony celownik i większy tekst HUD i MENU kosztem rozdzielczości. Taktyka- Duże gnety i strzelby, rzadziej snajperki. (mniej celności, więcej chaosu). 🙂
 3. Cześć. Jestem osobą słabowidzącą, dość mocno. Poruszam taki temat bo chcę się dowiedzieć czy są tu osoby z podobną niepełnosprawnością. I sam chciałem opisać jak MY, (czytaj niepełnosprawni) szalejemy po San Andreas. A może jakaś gra w wspólnej ekipie? Jestem otwarty na dyskusję i propozycje gry. Zapraszam.
 4. Skrzydlak96

  oferuję Level Up GTA Online

  Świetna opcja. Polecam. Szacunek dla pomysłu.
 5. Skrzydlak96

  oferuję Level Up GTA Online

  OK. Dzięki. Napisałem do niego. Czekam na odpowiedź. Dzięki za pomoc.
 6. Skrzydlak96

  oferuję Level Up GTA Online

  Cześć. Z kim miałbym się kontaktować jeśli chodzi o Level Up? Bo zapłaciłem za swoją operację i nie mam jeszcze zmian na koncie. Czu muszę tam podać jeszcze hasło i email? Proszę o pomoc bo jestem tu nowy i mogę nie ogarniać. 🙂 Dzięki.
 7. Skrzydlak96

  oferuję Level Up GTA Online

  Hej. Ja podczas płacenia miałem jakiś błąd i PayPal wysłał kasę. A mimo to nic dalej nie nastąpiło. Macie jakiś pomysł? Pomocy

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum