Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Siemien69

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Siemien69

GTA Online

 • Social Club
  Siemiien
 1. ps4 PS4 - chętnych kilka osób. ...

  26 lat. PS4 log Siemien69.
 2. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam ludzi do wspólnej rozgrywki w GTA Online na PS4. Jestem szczerze powiedziawszy kompletnym noobkiem jeśli chodzi o GTA V. Grałem kiedyś na PS3, ale to było dawno temu i nie prawda. Teraz rozpocząłem przygodę na PS 4 i szukam Towarzyszy zabawy. Mam 26 lat i zestaw słuchawkowy, zawsze istnieje możliwość bym odpalił ts'a na laptopie. Mój Nick w grze to Biafra_PL, a logi PS to Siemien69. Pozdrawiam i czekam na wiadomości, zaproszenia itp, itd.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×