Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

szufla22

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  2

szufla22 wygrał w dniu 15 sierpnia 2016

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

4 Neutralna

O szufla22

GTA Online

 • Social Club
  szufla22
 1. Często bawiłem się w podkradanie tuningowanych aut vagosów dla zarobienia pieniędzy, według tych przecieków szykuje się coś konkretnego idealnie pasujące do klimatu GTA, ostatnie DLC bardziej podchodzi pod Trackmanie. Na filmie można zobaczyć 3 loga: The Lost taki jaki mieliśmy w TLAD w trakcie prowadzenia konwoju - pojawiał się na ziemi aby dostać 5-10 % pancerza. Najbardziej zaskoczyło mnie logo Departamentu Policyjnego - czy w końcu będziemy się bawić w Policjantów i Złodziei, po dziś dzień czekam na oficjalny tryb adwersarza "Busted" Idąc dalej mamy Gang Wanted Vagos: czyżby wybierając frakcje stróżów prawa zamiast gwiazdek będziemy mieli pościg Vagosów (max do 3 poziomów) ?! Wchodzę w to! Property Vagos, ja już znam lokalizacje wstępną ich kryjówki, foty i mapa w drodze:

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×