Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

maciaszek7

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. maciaszek7

  pecet Pare pytań od nowego gracza.

  Wszystko odblokowało się na 11 poziomie. Dzieki za pomoc.
 2. maciaszek7

  pecet Pare pytań od nowego gracza.

  Po wbiciu 10 poziomu nadal nie mam ikonki tenisa, golfa, siłowania na ręke, strzelnicy i spadochronu. Moze trzeba rozwinąć jakiś atrybut? Kondycje itd? Może muszę to w fabule odblokować? ;/
 3. maciaszek7

  pecet Pare pytań od nowego gracza.

  Okej dzięki. Zaraz ponabijam poziom.
 4. maciaszek7

  pecet Pare pytań od nowego gracza.

  Jest to konto mojego brata, zrobiłem nową postać. Mam tutaj 2 poziom.
 5. maciaszek7

  pecet Pare pytań od nowego gracza.

  Rozwiązanie znalazłem pod klawiszem "m" miałem ukryte znaczniki. Pojawił się nowy problem... Mianowicie: Golf, Tenis, Rzutki, Siłowanie na rękę wszystkie te opcje mam zaznaczone "Pokaż" ale nie ma ich na mapie, gdy podjezdzam pod klub golfowy lub kort tenisowy to na ziemi nie ma tego znacznika żeby rozpocząć grę...
 6. maciaszek7

  pecet Pare pytań od nowego gracza.

  O tak dzieki, tam jest. Z tym nie ma tam ani tenisa, ani golfa. Jak to znaleźć? ;/
 7. Witajcie. Mam pytanie związane z trybem online. Mianowicie gdy wchodzę do trybu online na mapie nie widzę żadnych wyścigów, ani skoków spadochronowych, nie moge nawet w tenisa zagrać. Gdy grałem u kolegi kiedyś to u niego na ziemi było kolo w które się wchodziło i można było rozpocząc.. tenis, golf, wyścigi, skoki itp. Czy musze przejść pierw fabułe czy jak? Prosze o odpowiedź.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×