Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

tropiciel

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tropiciel

  1. To sobie poszukaj sam https://www.youtube.com/results?search_query=gta+v+laptop https://www.notebookcheck.net/GTA-V-Benchmarked.140881.0.html http://www.rockstargames.com/newswire/article/52374/gtav-pc-new-release-date-first-screens-and-system-specs http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/sprzet-komputerowy/laptop/
  2. Zachowujesz się arogancko, nie odpowiadasz na pytania, sam nie wiesz czego chcesz. Ogarnij się trochę. @StepReco pytał jaki masz budżet.
  3. Ja mam Steelseries Arctis 5 Black. Dobrze grają, polecam.
  4. Podobny sprzęt do twojego.
  5. Może sprawdź spójność plików.
  6. W jakim jesteście wieku?
  7. Spróbuj całkowicie odinstalować zintegrowaną grafię Intela w menedżerze urządzeń.
  8. https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/203701617-How-I-fixed-Code-9-on-GTA-5-installation
  9. Napisz jak dokładnie brzmi nazwa tego komunikatu / błędu.
  10. Uruchom z uprawnieniami administratora, przeinstaluj, ale może to nic nie da, bo może to jakiś problem z tymi wgranymi teksturami. Ewentualnie jakiegoś save'a sobie załatw.
  11. Dzisiaj rano też gra uruchamiała mi się dłużej niż zwykle, więc pewnie jest tak jak pisze @Namo
  12. Uruchom diagnostykę pamięci RAM:
  13. Sprawdź w Menedżerze zadań który proces najbardziej obciążą procesor.
  14. Uruchom grę z uprawnieniami administratora.
  15. https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/211787087-Kod-16
  16. Może komputer chodzi na karcie zintegrowanej a nie dedykowanej? Monitor podłączony jest do właściwej karty graficznej?
  17. Musisz pobrać wszystko.
  18. A trzeba dodać, że zainteresowanie GTA V na takim poziomie będzie jeszcze przez parę lat, czyli do momentu, gdy pojawi się kolejna część gry.
  19. Jakiś bug się wkradł.
  20. Pewnie, zobacz.
  21. Może przeinstaluj sterowniki od karty graficznej.
  22. Zobacz w jakiejś innej grze też obserwujesz spadki, a jak tak, to przeinstaluj sterowniki, przeskanuj komputer programem antywirusowym (najlepiej online), usuń pamięć podręczną oraz cookies za pomocą CCleaner.

Ostatnia aktywność

  1. Witam, mam taki problem, a dokładniej nie naliczają mi się godziny na profilu steam w Source SDK Base 2007. Wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Online jestem ciągle, gram kilka godzin dziennie a godzinki stoją w miejscu. Pozdro.
  2. Faktycznie pomogło. Dzięki wielkie za pomoc
  3. Wejdź na support.rockstargames.com Zaloguj się na konto Social Club syna Wybierz GTA Online → Purchases → Shark Card not received Załącz dowód zakupu a najlepiej screen maila z potwierdzeniem oraz zrzut ekranu z historii transakcji PS Store
  4. Witam Może ktoś miał taki problem więc sorry jeśli powielam temat. Kupiłem synowi kartę shark tyle że nie otrzymał jej w online od 7 sierpnia to już 3 dni i nic. Szukałem pomocy w PŚ app i na stronie ale refund jest niemożliwy. Pieniądze pobrało, mam maila z potwierdzeniem. Ktoś wieś jaki sposób to ogarnąć? Miłego Grania
  5. Poszukuję zaangażowanych osób do wspólnego tworzenia serwera RP inspirowanego luźnym klimatem na platformie RAGE:MP. Projekt jest obecnie w fazie początkowych prac nad interfejsem, planowania i rozpisywania gameplayu, a ambicją jest stworzenie unikalnego środowiska RP z dużym naciskiem na społeczność, immersję oraz innowacyjną mechanikę rozgrywki. Aktualnie najbardziej zależy na osobach od skryptu - backend JS/TS, frontend React/TS Zainteresowanych zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów i warunków współpracy - discord: sons666 Dodam, że w obecnej fazie osoby odpowiedzialne za skrypt i rozwój serwera w początkowym etapie mogą być również członkami ekipy z pozycji Zarządu.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.