Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

filipo767

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O filipo767

 • Urodziny 12.03.2000

GTA Online

 • Social Club
  Filipo767

Ostatnio na profilu byli

390 wyświetleń profilu
 1. Auto ładnie zapierdala,lecz zgadzam się chętnie bym zobaczył FXXK inne znane auta. Bardzo chętnie chciałbym by dali Skyline R34 GTR. Aktualnie jest tylko R35 (Elegy RH8) i R32 (elegy retro).
 2. Każdy gracz który zapisze się do listy mailingowej R* do dnia 18 stycznia otrzyma 200k $ do Maze Banku. Osoby które czytały materiał Namo dot. podobnej akcji R* z 400k$ za zalogowanie się do gry wiedzą doskonale co kryje się za darmową kasą od Rockstar'a.
 3. Witam Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak stawić strój kąpielowy dla postaci w gta online? Chodzi oto by pojawiał się on przy wchodzeniu do basenu itp.
 4. pecet GTA$ 400 000 od Rockstar

  Tak jak mówiłeś kiedyś na live, R* musi mieć dochód pasywny czyli banuje graczy nawet tych uczciwych a oni kupują nową kopię gry.
 5. Siema Mam problem z mechanikiem. Nie mogę sprowadzić auta do siebie. Gdy wybieram auto z garażu i klikam enter wywala mi info w tej ramce że niedostępne. Reszta kontaktów i inne listy wyboru działają.
 6. Witam Tak jak w temacie...mam problem z ekranem ładowania gry. Jest on non-stop. Szukałem rozwiązanie w necie jedyne co znalazłem to zmiana statusu procesu na czas rzeczywisty w menedżerze zadań. PC spec: i7 4790k @4.6Ghz GTX 1050TI 4GB 10GB DDR3 1333Mhz
 7. pecet Problem z komputerem

  Być może masz jakieś spięcie lub uszkodzenie jakiegoś z modułu płyty głównej. Możesz zrobić stress test komputera i zobaczyć czy w przeciągu np 30 min wyłączy się pod obciążeniem. Sprawdź też czy nic re powoduje zwarcia np źle odłączone chłodzenie lub któryś z pinów na płycie,
 8. pecet Problem z komputerem

  A może masz słaby zasilacz i przez obciążenie nie daje rady ? Wcześniej przy użyciu mocy powyżej ok 50% też były takie resety?
 9. Modyfikacja mobilnego centrum

  Nie sprawdzałem ,ale prawdopodobnie nie.
 10. Witam Dziś przedstawię mały trick z mobilnym centrem. Podstawowy TIR od centrum po zmodernizowaniu jest bardzo wolny,więc wpadłem na pomysł by to zmienić. Kupiłem Phantoma Wedge do swojego magazynu. Wezwałem mobilne centrum i podjechałem Phantomem do odłączanej przyczepy centrum. Udało się podpiąć phantoma do centrum dzięki temu szybciej możne przewieźć centrum i dodatkowo odgrodzić sobie drogę "szuflą" phantoma. I oto efekt:
 11. Witam! Dziś pokażę jak zrobić publiczną sesje na GTA Online na konsoli PS4. Przechodzimy w ustawienia, następnie sieć. Teraz przechodzimy do zakładki "konfiguruj połączenie internetowe". Kolejnym krokiem jest wybranie WIFI i połączenie niestandardowe. Wybieramy naszą sieć. Adres IP ustawiamy automatycznie,DHCP nie określamy i DNS'y automatycznie. Teraz ważne by wybrać MTU ręcznie. Standardowa wartość dla MTU to 1500, aby była pusta sesja musimy ustawić 800. Następnie klikamy dalej. Serwera proxy nie używamy. I już! Teraz tylko przetestować połączenie internetowe i gotowe!
 12. To skąd biorą się 8000 lvl z kasą ok 20 bilionów $?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×