Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

QuBoN002

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O QuBoN002

GTA Online

 • Social Club
  JohnLord002
 1. Jaka mam sprawdzic gdzie mam zainstalowane gta zeby sprawdzic spojnosc plikow ? wiem ze na dysku F ale nie wiem jak to dokladnie znalesc.
 2. pecet Problem z aktualizacją

  Ale to przez to ze ludzie tak chca grac ? Przed pobraniem bylo wszystko spoko
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  czyli namo dodaje mnie na 3 dni do znajomych i zaprasza do sesji a potem usuwa tak ?
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam pytanie. Jest jeszcze money lobby ? Namo napisał posta 9 października wiec nie wiem.I jakby mógł mi ktoś wytłumaczyć jak to działa z tymi 3 dniami.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×