Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Kacper Świrk

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kacper Świrk

GTA Online

 • Social Club
  kacperEzGta5
 1. pecet Problem z aktualizacją

  dobra wiadomość ponieważ udało się zainstalować social club po włączeniu launchera pisze kod 16 @Namo
 2. pecet Problem z aktualizacją

  jak włączam instalator social cluba pisze mi Rozpakuj:i mam gdzieś wejść w jakiś dysk cos tam pisze , błąd edytuj plik cef
 3. pecet Problem z aktualizacją

  gdzie mogę znaleść najnowszą wersję, jakbyś mógł linka dać
 4. pecet Problem z aktualizacją

  ej bo teraz pisze usługa aktualizacyjna rockstar jest nie dostępna kod 212
 5. pecet Problem z aktualizacją

  Zainstalowałem gta 5 po czym instaluje aktualizację która ma 54.38 mb , problem jest taki kiedy już mi się instaluje pisze mi instalacja nie powiodła się spróbuj ponownie próbowałem już chyba z 6 razy i nic , proszę o pomoc i jeszcze pisze nsis Error

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×