Skocz do zawartości

Zalezniak

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zalezniak

GTA Online

 • Social Club
  ZaleznyPL
 1. Buzzard na zamówienie

  Na taką odpowiedź czekałem. Bardzo dziękuje Mogło to być na podstawie jak z Pegasus. Zamawiasz, np. Insurgenta z wieżyczką i musisz jechać do wybranego miejsca.
 2. Buzzard na zamówienie

  Pytam się ludzi którzy już go mają
 3. Buzzard na zamówienie

  Głupi to ja nie jestem... Chodzi mi o to czy trzeba jechać do magazynu czy też można go przywołać (jak auto przez mechanika).
 4. Buzzard na zamówienie

  Oczywiście, na online dużo gram. Wolę się dowiedzieć przed zakupem niż po. Pytam się, gdyż nie wiem czy po zakupie samochodu z silnikiem odrzutowym (bodajże odrzutowym) tworzy się jakiś nr do SecuroServ I działa to na tej samej technice co mechanik.
 5. Witam, mógłby ktoś w podpunktach rozpisać instrukcje jak zrobić napad Pacific Standard z helikopterem (jeszcze przed wejściem do banku). Z góry dziękuje
 6. Buzzard na zamówienie

  Ok, to to jest wyjaśnione, jeszcze mnie zastanawia czy można zamówić sobie samochód z silnikiem odrzutowym? Bo też takiego typa widziałem.
 7. Hej, mam do Was pytanie. Zastanawiam się czy można zamówić Buzzard'a tak, aby pojawiał się obok ciebie (żeby nie trzeba było jeździć po niego). Pytam się, gdyż ostatnio na online typek obok mnie "zespawnował" lub zamówił Buzzard'a.
×