Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Zalezniak

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zalezniak

 1. Zalezniak

  Buzzard na zamówienie

  Na taką odpowiedź czekałem. Bardzo dziękuje Mogło to być na podstawie jak z Pegasus. Zamawiasz, np. Insurgenta z wieżyczką i musisz jechać do wybranego miejsca.
 2. Hej, mam do Was pytanie. Zastanawiam się czy można zamówić Buzzard'a tak, aby pojawiał się obok ciebie (żeby nie trzeba było jeździć po niego). Pytam się, gdyż ostatnio na online typek obok mnie "zespawnował" lub zamówił Buzzard'a.
 3. Zalezniak

  Buzzard na zamówienie

  Pytam się ludzi którzy już go mają
 4. Zalezniak

  Buzzard na zamówienie

  Głupi to ja nie jestem... Chodzi mi o to czy trzeba jechać do magazynu czy też można go przywołać (jak auto przez mechanika).
 5. Witam, mógłby ktoś w podpunktach rozpisać instrukcje jak zrobić napad Pacific Standard z helikopterem (jeszcze przed wejściem do banku). Z góry dziękuje
 6. Zalezniak

  Buzzard na zamówienie

  Oczywiście, na online dużo gram. Wolę się dowiedzieć przed zakupem niż po. Pytam się, gdyż nie wiem czy po zakupie samochodu z silnikiem odrzutowym (bodajże odrzutowym) tworzy się jakiś nr do SecuroServ I działa to na tej samej technice co mechanik.
 7. Zalezniak

  Buzzard na zamówienie

  Ok, to to jest wyjaśnione, jeszcze mnie zastanawia czy można zamówić sobie samochód z silnikiem odrzutowym? Bo też takiego typa widziałem.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum