Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

l3nio190

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O l3nio190

 • Urodziny 14.02.1990

GTA Online

 • Social Club
  L3NIO190

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja jak robiłem w cztery osoby to też się zbugował geniusz tylko ,że jak ktoś zginął to postępy się nie resetowały i zdobyliśmy osiągnięcie za geniusza
 2. l3nio190

  xbox one Problem z warsztatem

  przycisk odpowiedzialni za klakson działa czy nie
 3. l3nio190

  Inwestycja pieniędzy

  moim zdanie opłaca się najbardziej export pojazdów
 4. l3nio190

  ps3 Da ktoś kasy albo rp na p3

  idź do namo może pomoże:D
 5. l3nio190

  Ekipa do napadów.

  ja jestem chętny aktualnie chcę zrobić geniusza zbrodni mój nik to lenio190
 6. Szukam 3 osób które są chętne na zrobienie osiągnięcia ''Geniusz zbrodni'' 12mln$ Musisz być ogarnięty i mieć discorda

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum