Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

kubek

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kubek

GTA Online

 • Social Club
  kubek7856
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam Ci zapłacić, po stópkach całować i jeszcze dać się obrażać? No nie wydaje mi się :') Póki co znasz moją opinię na temat... tego. Czy jestem zainteresowany kupnem? Tak. Nie muszę kogoś lubić by od niego coś kupić. Ale jeśli masz inne zdanie to daj znać, nie będę na marne kupował kodów PSC
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Hahahaha to ja Was mam zainteresować czy Wy mnie? Liczyłem na rzetelną informację o "produkcie"
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  "Postaraj się uczestniczyć w sesjach w ciągu najbliższych 24h od czasu otrzymania dostępu." Może Tobie się jakiś przyda pod tytułem "jak pisać by być zrozumianym"? Chcę coś od Ciebie kupić, a Ty mnie obrażasz? Zadałem zwykłe pytanie do części postu, którego nie zrozumiałem, trudno jest normalnie odpowiedzieć co miałeś na myśli?
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Będzie dziś lobby o 19? Kasę można wydawać w publicznej sesji jednoosobowej? I co dokładnie znaczy "być w sesjach przez 24h"? ;-; mam nakurwiać dobę w gta?
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  cześć, na wersji 1.39 nadal działa? chyba się skuszę, bo już raz bana skleiłem (na szczęście bez resetu ;-;)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×