Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

kubek

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  kubek7856

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kubek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam Ci zapłacić, po stópkach całować i jeszcze dać się obrażać? No nie wydaje mi się :') Póki co znasz moją opinię na temat... tego. Czy jestem zainteresowany kupnem? Tak. Nie muszę kogoś lubić by od niego coś kupić. Ale jeśli masz inne zdanie to daj znać, nie będę na marne kupował kodów PSC
 2. kubek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Hahahaha to ja Was mam zainteresować czy Wy mnie? Liczyłem na rzetelną informację o "produkcie"
 3. kubek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  "Postaraj się uczestniczyć w sesjach w ciągu najbliższych 24h od czasu otrzymania dostępu." Może Tobie się jakiś przyda pod tytułem "jak pisać by być zrozumianym"? Chcę coś od Ciebie kupić, a Ty mnie obrażasz? Zadałem zwykłe pytanie do części postu, którego nie zrozumiałem, trudno jest normalnie odpowiedzieć co miałeś na myśli?
 4. kubek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Będzie dziś lobby o 19? Kasę można wydawać w publicznej sesji jednoosobowej? I co dokładnie znaczy "być w sesjach przez 24h"? ;-; mam nakurwiać dobę w gta?
 5. kubek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  cześć, na wersji 1.39 nadal działa? chyba się skuszę, bo już raz bana skleiłem (na szczęście bez resetu ;-;)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×